Первое в Западной Украине гольф – поле
Достатньо складно самотужки влаштувати гольф поле. Це така спортивна споруда, яка при умілому підході, неодмінно перетвориться у шедевр ландшафтного дизайну. При тому, двох однакових полів для гольфу не зустрінеш. Найцікавішим є те, що головним у задачі по побудові гольф-поля — зобразити усе так, ніби це створила сама природа.
Раніше для того, щоб пограти у цю аристократичну гру обраних та пережити почуття тріумфу, необхідно було їздити в Київ, Харків чи закордон, а компанії «Наш простір» успішно вдалось побудувати Перше гольф поле у Західній Україні на території Edem Resort Medical & SPA. До речі, будівництво гольф-полів у будівельному професійному середовищі вважається високим ландшафтним мистецтвом у зв’язку з особливою складністю подібних об’єктів. Це витребовує промальовування архітектури трас, розрахунку вертикального планування та точних креслень з проставленням висотних відміток в розрізі. Також обов’язковим є створення дренажу вздовж траси та правильний підбір ділянки. Лункам слід бути пронумерованими та розміщеними у певному суворому порядку. Кожен сектор поля виконує свою роль.
Відповідних знань та зусиль витребовує і догляд за висадженим газоном, що включає в собі регулярну стрижку на конкретно визначеній висоті, підрізку чагарників, підрівнювання піщаних бункерів. На гольф полях можуть бути і інші елементи, наприклад, дерева, водойми, струмочки, кущі, як перешкоди.
Усі добре знають про користь активного відпочинку і кожен старається проводити дозвілля на свіжому повітрі згідно своїх фінансових можливостей. Гольф — гра, яка підійде для будь-якого віку, не потребує серйозної підготовки, у неї можна грати і на одинці. Так гарантовано розімнеш суглоби, пробудеш кілька годин на свіжому повітрі та матимеш не менше 7 км прогулянки. Це чудна гра — бий вниз, щоб м’яч полетів вгору. Якщо хочеш, аби удар став далеким — не прикладай зайвих зусиль, називається.