Земляні роботи — той етап робіт, котрий є ледь не на будь-якому етапі будівництва. І саме якість виконання земляних робіт впливає на довговічність та надійність усіх споруджуваних об’єктів. Задля їх виконання слід задіяти багато техніки, яку наша компанія-забудовник має у достатній кількості. 

Працюємо згідно проектної документації, дотримуємось будівельних норм та правил, що регламентують особливості робіт. Працюємо оперативно, бо готові приступити до роботи на будмайданчику за побажанням замовника та залучити до робіт стільки техніки, скільки знадобиться у необхідні  терміни; допомагаємо заощадити за рахунок доступних розцінок на послуги та хороших знижок, як оптові клієнти, що дозволяє зекономити власні ресурси.

Компанія «Наш простір» має у розпорядженні необхідну техніку для виконання усього циклу земельних робіт: бульдозери, котки, гусеничні і колісні екскаватори, автомобілі-самоскиди вантажопідйомністю до 30 тонн, фронтальні навантажувачі та грейдери. Така спецтехніка дозволяє розробляти котловани, траншеї і виїмки з відсипанням грунту, проводити розчистку території при підготовці будмайданчика до роботи; проводити зворотну засипку пазух між стінами котловану і фундаментом; виконувати роботи з благоустрою територій та планування земельних ділянок.

Відвідавши об’єкт та ознайомившись з документацією, фахівці матимуть змогу провести підрахунки обсягу земляних робіт для будівельних завдань, складуть деталізований кошторис.

Замовити дзвінок