«Наш Простір» – не просто будівельна компанія, а компанія повного циклу. Ми реалізуємо проекти з будівництва сучасного простору для життя та відпочинку.

Наш профіль – створення інноваційного житла та громадських проектів різних видів. Свої проекти ми реалізуємо на основі ретельного вивчення багаторічного досвіду розвитку технологій будівництва та ринку матеріалів в Канаді, США та ряді європейських країн.

Будівельна компанія «Наш Простір» спеціалізується на створенні та реконструкції різних об’єктів житлового та комерційного призначення вже більше 8 років.

Ми виконуємо повний цикл робіт: від перших консультацій, складання технічного завдання і розробки архітектурної концепції до втілення проекту в життя. В роботі ми завжди чітко дотримуємось державних стандартів, технічних регламентів та визначених норм будівництва.

Наш колектив – це молоді та прогресивні дипломовані спеціалісти, справжні знавці своєї справи.

Ми співпрацюємо та обмінюємось досвідом з колегами та партнерами по всій Україні на найвищому рівні. Всі роботи за договором субпідряду виконують фахівці найвищої кваліфікації та спеціалізовані компанії, з якими ми маємо тривалі партнерські відносини. 

Один з наших наймасштабніших проектів, з яким Ви можете ознайомитись, це перше та найбільше на Західній Україні гольф-поле та низка підоб’єктів для Edem Resort Medical&Spa. Серед них: облаштування території в Edem Resort Medical&Spa, гольф-будинок VIP-класу, капличка та багато інших.

Також, «Наш Простір» виконує роботи на державні замовлення, серед яких будівництво та реконструкція гімназій та шкіл та має багато проектів, пов’язаних з будівництвом інженерних споруд.

ПРО НАС В ЦИФРАХ
0 +
Років на ринку

Ми, молода та перспективна, будівельна компанія

0 +
Виконаних проектів

Для кожного проекту індивідуальний підхід

0 +
Працівників

Професіонали, які горять своєю справою

НАША КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ
НАШІ ПАРТНЕРИ

Замовити дзвінок