Наш Простір –  це не просто будівельна  компанія об’ єктів, а компанія повного циклу.  Її засновником є Назар Коваль, що представляє  сучасний простір для життя та відпочинку. Інноваційне житло Наш Простір   створює  після ретельного вивчення багаторічного досвіду розвитку технологій будівництва в Канаді, США та ряді європейських країн.

Будівельна  компанія Наш Простір  спеціалізується на індивідуальних проектах в сфері будівництва та реконструкції об’єктів  житлового та комерційного  призначення вже більше 5 років.

Наш Простір виконує весь комплекс робіт: від перших консультацій, складання технічного завдання і розробки архітектурної концепції до втілення концепції в життя. Ми спираємося на державні стандарти, технічні регламенти та норми будівництва.

Основу колективу складають  молоді дипломовані спеціалісти. Ми співпрацюємо і обмінюємося досвідом з колегами та партнерами по всій Україні на найвищому рівні. Всі  суміжні розділи за договором субпідряду виконують  висококваліфіковані фахівці та спеціалізовані компанії.  Наш Простір має тривалі виробничі відносини з низкою професійних будівельних і виробничих організацій.

За час існування Наш Простір, нами  були реалізовані такі об’єкти, як: облаштування території  в Edem Resort&Medical, зроблене перше на західній Україні гольф поле та зведено гольф будинок Vip класу, проведена реконструкція готельного комплексу Гранд Резорт. Облаштовано проекти державних замовлень.

ПРО НАС В ЦИФРАХ
0 +
Років на ринку

Ми, молода та перспективна, будівельна компанія

0 +
Виконаних проектів

Для кожного проекту індивідуальний підхід

0 +
Працівників

Професіонали, які горять своєю справою

НАША КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ
НАШІ ПАРТНЕРИ

Наша Місія 

Замовити дзвінок