Наш Простір –  це не просто будівельна  компанія об’ єктів, а компанія повного циклу.  Її засновником є Назар Коваль, що представляє  сучасний простір для життя та відпочинку. Інноваційне житло Наш Простір   створює  після ретельного вивчення багаторічного досвіду розвитку технологій будівництва в Канаді, США та ряді європейських країн.

Будівельна  компанія Наш Простір  спеціалізується на індивідуальних проектах в сфері будівництва та реконструкції об’єктів  житлового та комерційного  призначення вже більше 5 років.

Наш Простір виконує весь комплекс робіт: від перших консультацій, складання технічного завдання і розробки архітектурної концепції до втілення концепції в життя. Ми спираємося на державні стандарти, технічні регламенти та норми будівництва.

Основу колективу складають  молоді дипломовані спеціалісти. Ми співпрацюємо і обмінюємося досвідом з колегами та партнерами по всій Україні на найвищому рівні. Всі  суміжні розділи за договором субпідряду виконують  висококваліфіковані фахівці та спеціалізовані компанії.  Наш Простір має тривалі виробничі відносини з низкою професійних будівельних і виробничих організацій.

За час існування Наш Простір, нами  були реалізовані такі об’єкти, як: облаштування території  в Edem Resort&Medical, зроблене перше на західній Україні гольф поле та зведено гольф будинок Vip класу, проведена реконструкція готельного комплексу Гранд Резорт. Облаштовано проекти державних замовлень такі як, школа, зведення нового моста.

ПРО НАС В ЦИФРАХ
0 +
Років на ринку

Ми, молода та перспективна, будівельна компанія

0 +
Виконаних проектів

Для кожного проекту індивідуальний підхід

0 +
Працівників

Професіонали, які горять своєю справою

НАША КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ
НАШІ ПАРТНЕРИ

Наша Місія 

Замовити дзвінок