Послуги харчування і розміщення — найважливіші з тих, що надаються готелями людям, які знаходяться вдалині від домівки. Готельні номери — ключовий елемент готельних послуг і включає у собі мультифункціональні приміщення, призначені як для роботи, так і для відпочинку та сну. Будівництво готелів, як правило, ще включає спорудження басейнів, спортивного та конференц-залу, залів переговорів, хімчисток, прокат автомобілів, масажні кабінети, перукарні, пральні та ряд інших.

Додаткові послуги усе більше привертають увагу постояльців, тому безпосередньо впливають на формування привабливості готельного підприємства на ринку. Отже, додаткові послуги — це спосіб виділити готельний комплекс з посеред інших, тому представляють підвищений інтерес. 

Ресторан — це заклад з різним асортиментом продукції власного виробництва, високим рівнем комфорту та обслуговування в поєднанні з організацією дозвілля споживачів та відпочинку.

 

Будівництво готелів та ресторанів — процес водночас складний, багатоетапний, але і креативний, який передбачає використання великої кількості робочої сили, потужної техніки та інших ресурсів.

Домовленості по будівництву таких об’єктів витребовують дотримання певних умов:

  • – архітектурно-планувальних особливостей, аби об’єкт притримувався закладеної концепції; 
  • – дотримання застережень по техніці безпеки;
  • – відповідність функціональному призначенню;
  • – притримання попередньо закладеного кошторису

Компанія «Наш простір» гарантує своєчасне та якісне виконання робіт будь-якого типу. Ми реалізовуємо масштабні проекти, в цьому нам допомагає набутий досвід та високий професіоналізм команди. У своїй роботі нами застосовується професійний підхід, сучасні будівельні технології, якісні матеріали.

Замовити дзвінок