Послуги харчування та розміщення – найважливіші з тих, які надаються готелями гостям, які знаходяться вдалині від дому або шукають відпочинку, адже саме вони створюють відчуття комфорту. Готельні номери та їх облаштування – ключовий елемент готельного сервісу. Це має бути мультифункціональне приміщення, яке поєднує в собі зони як для роботи, так і для відпочинку та сну. Задля задоволення будь-яких потреб гостів, будівництво, як правило, включає в себе також облаштування басейнів, спортивних залів та майданчиків, ділового простору – конференц-залу, залів переговорів, хімчисток, паркінгу, масажних кабінетів та SPA-зон та ряду інших.

Саме можливість користування додатковими сервісами та багатоваріантність для дозвілля зараз більш за все приваблюють постояльців. Саме додаткові послуги, які може запропонувати готель, безпосередньо впливають на його конкурентний рівень на ринку. Отже, додаткові сервіси – це спосіб вирізнити готельний комплекс серед усіх інших та привабити максимальну кількість відвідувачів, тому їх реалізація викликає підвищений інтерес зі сторони власника бізнесу.

Ресторан – це друге «лице» готельного комплексу. Заклад має мати різний асортимент продукції власного виробництва, високий рівень обслуговування та забезпечення комфорту відвідувачів в поєднанні з організацією дозвілля та відпочинку гостей.

Будівництво готелів та ресторанів – це складний і багатоетапний процес, який вимагає розуміння всіх нюансів готельно-ресторанного бізнесу. Він передбачає використання великої кількості робочої сили, ресурсів, техніки тощо. Але водночас – це креатив у чистому вигляді, який дає можливість Замовнику втілити всі свої найсміливіші ідеї, компанії реалізувати щось направду небанальне, а споживачу – отримати задоволення від кінцевого результату.

Укладання домовленостей на будівництво таких об’єктів вимагає дотримання певних умов:

– відповідність архітектурно-планувальним особливостям задля дотримання об’єктом початково закладеної концепції;

– чітке виконання застережень техніки безпеки та дотримання державних норм та стандартів у сфері будівництва;

– проектування відповідно до функціонального призначення об’єкта;

– дотримання початково закладеного детального кошторису

Компанія «Наш Простір» гарантує Вам якісне та своєчасне виконання робіт такого типу та безперервний супровід на всіх етапах будівництва. Ми маємо великий власний досвід у реалізації масштабних проектів та висококваліфіковану команду, кожен член якої – професіонал у свій справі. В роботі «Наш Простір» застосовує чіткий відпрацьований професійний підхід, найсучасніші технології будівництва  та високоякісні матеріали.

Замовити дзвінок