Класичний котедж — невеликий одно- або півтора поверховий привабливий будинок з присадибною ділянкою. Котедж призначений для тимчасового або постійног проживання однієї родини і якщо раніше такі будівлі були ознакою виключно заміського пейзажу, то зараз їх зводять і у містах.

Зазвичай будівельним матеріалом служить природний камінь, але зводять їх також і з цегли, з дерева, з пінобетону. Котеджі з цегли зводити легко, бо без проблем вдається реалізувати будь-які дизайнерські та архітектурні рішення. Пустоти в цеглинах підвищують теплоізоляційні властивості матеріалу і так виходить, що котеджі добре зберігають тепло взимку та прохолоду влітку. Стіни з цегли міцні та володіють хорошою шумоізоляцією. Цегла добре переносить перепади температури та вологості.

Скориставшись послугами по будівництву котеджів, наша компанія зніме з Вас будь-які клопоти, пов’язані із документами, будматеріалами та іншим. Наша компанія має штат кваліфікованих монтажників, малярів, бетонщиків, зварювальників, спеціалістів з інших робіт, які діють в команді. Самостійно все закуповувати та наймати окремих спеціалістів обійдеться значно дорожче. У випадку появи будь- яких проблем, забудовник подбає, аби їх усунути. До того ж, підписана угода — гарантія дотримання обов’язків сторін та застосування штрафних санкцій за їх порушення.

 

Компанія «Наш простір» здійснює будівництво котеджів у Львові та Львівській області за індивідуальними та типовими проектами.

Замовити дзвінок