Спорт – запорука фізично та ментального здоров’я. В наш час суспільство все більше уваги приділяє культурі спорту та масовим спортивним заходам. «Наш Простір» має великий досвід саме у сфері будівництва спортивних споруд різного масштабу та призначення.

Спортивні спорудження – це спорудження відкритого або закритого типу, як обладнані відповідно до потреб та функцій. Вони мають забезпечувати можливість проведення спортивних змагань, учбово-тренувального процесу, оздоровчих та розважальних спортивних заходів та підходити для різних видів спорту. Серед найтиповіших видів спортивних споруд можна виділити такі: спортивні споруди відкритого типу, спеціалізовані спортивні споруди, спортивні споруди критого типу, фізкультурно-оздоровчі споруди та стадіони.

Будівництво спортивних споруд потребує обов’язкового дотримання певних важливих умов. Наприклад:

– Фізкультурно-оздоровчі та спортивні будинки і споруди слід розташовувати на окремо виділених ділянках, зокрема таких, які мають зручні підходи і підїзди від зупинок громадського транспорту з додержанням нормативів щодо рівня допустимого шуму.

– Спортивно-видовищні та спортивно-демонстраційні споруди бажано проектувати універсальними. Тобто, з багатофункціональною ареною, яка має можливість трансформуватись під різні потреби. Так ми отримуємо можливість проводити змагання або заходи одразу з кількох видів спортивної діяльності позмінно. Кількість спортивних споруд на об’єкті тоді може бути передбачена як для одного виду спорту, так і для групи видів, і організація заходів різних видів вже не потребуватиме довгої та ресурсозатратної трансформації спортивного обладнання.

– У спорудах, що призначені для проведення масових заходів та передбачають розміщення глядачів, необхідно облаштувати трибуни. Також ці споруди, які і ті, що можуть проводити фізкультурно-оздоровчі або розважальні заходи, бажано облаштувати буфетом чи фуд-кортом. Для тих, хто залучений у захід, буфети слід проектувати стаціонарними, з можливістю підігріву їжі, а для глядачів — пересувними.

«Наш Простір» має досвід та володіє широким асортиментом можливостей для реалізації будь-яких Ваших ідей з будівництва спортивних споруд.

Замовити дзвінок