Здоровий спосіб життя та спорт — нероздільні поняття. Масовим заняттям спорту та спортивним заходам суспільство приділяє значну увагу. Наша компанія має досвід зведення спортивних споруд.

Спортивні спорудження — це відповідно обладнані спорудження критого чи відкритого типу, що забезпечують можливість проведення спортивних змагань, учбово-тренувального процесу, фізкультурно-оздоровчих і спортивно-розважальних робіт по різним видам спорту. До них належать cпортивні споруди відкритого
типу, cпортивні споруди спеціалізовані, cпортивні споруди критого типу, фізкультурно-оздоровчі споруди, стадіони.

Будівництво спортивних споруджень витребовує дотримання певних важливих умов
як, наприклад:

– Фізкультурно-оздоровчі та спортивні будинки і споруди слід розміщувати на спеціально виділених земельних ділянках, зокрема сельбищних, забезпечених зручними підходами і під’їздами від зупинок громадського транспорту з додержанням нормативного шумового режиму.

– Спортивно-видовищні та спортивно-демонстраційні споруди варто проектувати універсальними — з ареною, у котрої є можливість трансформуватись. Так буде змога проводити змагання поперемінно відразу з кількох видів заходів. Та велика кількість спортивних споруд може бути передбачена тільки для одного виду спорту чи групи видів спорту, які вже не потребуватимуть трудомісткої трансформації спортивного обладнання.

– Місця у вигляді трибун для сидіння слід передбачити у спорудах, призначених для проведення змагань у присутності глядачів. У фізкультурно-оздоровчих і спортивних спорудах варто передбачати буфети. Для тих, хто займається, буфети слід проектувати стаціонарними із підігрівом їжі, а для глядачів — пересувними. Компанія «Наш простір» володіє широким асортиментом можливостей для реалізації масштабних проектів по будівництву спортивних споруд.

Замовити дзвінок