Часто той чи інший вид штукатурки для фасаду будинку являється ключовим моментом екстер’єру. Нині декоративна штукатурка — це популярний матеріал для зовнішніх і внутрішніх робіт. Якісне облицювання створює як презентабельний зовнішній вигляд будівлі, так і захищає від негативного впливу механічних пошкоджень, сонця та дощу. Від якості цементу та штукатурки залежить якість і довговічність ремонту.

Штукатурки бувають різними: і мінеральними, і полімерними. Цементні склади мають підвищену стійкість до вологи і низьких температур, у своєму складі містять кварцовий пісок, а у фінішну шпаклівку додають мармуровий пил чи кварцовий мелений пісок. Полімерні шпаклівки можуть бути акриловими або латексними. До складу мінеральної штукатурки входять гашене вапно, кам’яна крихта, кольорова глина, портландцемент, додаткові елементи, що підвищують експлуатаційні характеристики поверхні і компоненти, що відповідають за фактуру готового фасаду.

Штукатурка зовнішніх стін залежно від свого призначення може робитися у різний спосіб, а саму технологію розбивають на три етапи: підготовка, старт, фініш. Найчастіше підготовка виявляється найскладнішим етапом, бо слід ретельно вичистити стару штукатурку чи інше оздоблення і зробити це так, щоб на поверхні не залишилось ані пилу, ані бруду. Це етап закладення основи для досягнення високого рівня звуко- і теплоізоляції стін. Неодмінно слід врахувати, що для бетонних стін типові суміші для штукатурки не підходять через дрібні пори і гладку поверхню таких стін, в такому випадку ґрунтовка робить їх геть дзеркальними, умови для адгезії тоді відсутні, тому бетонні стіни обробляють бетоноконтактом. На цьому етапі виправляється і нерівність стін та формування дверних та віконних скосів. 

Штатні фахівці компанії «Наш простір» виконують декоративні зовнішні роботи та виконують весь комплекс робіт, пов’язаних з послугою по оштукатурюванню фасадів. Так Ви відразу зможете скористатися і іншими перевагами співпраці з нами:

 – Поміч в доставці будматеріалів, прибирання;

 – Ремонтні роботи;

 – Мінімальні ринкові ціни на будматеріали.

Замовити дзвінок