Необхідною умовою при будівництві будинку чи новобудови є проведення усіх необхідних комунікацій. Саме від виконання таких робіт залежить наскільки теплою, чистою та затишною буде Ваша домівка. Крім цього, коректність та відповідальний підхід до побудови таких мереж – гарант безпеки . Розробка проекту та підведення інженерних комунікацій — один з найважливіших етапів при будівництві споруд. В сучасних умовах ретельно продумана та прокладена інфраструктура є просто обов’язковою. 

Такі роботи поділяють на монтаж:

 – систем водопостачання;

 – ліній та мереж електропостачання;

 – каналізації;

 – газопостачання.

Усі складові інженерних систем, які розміщені за межами будівлі називаються зовнішніми, а саме системи:

 – очищення побутових стоків;

 – дренажу;

 – трубопроводи зливової каналізації;

 – трансформаторні підстанції та електричні лінії;

 – бойлерні;

 – підвідні трубопроводи з газом, гарячою та холодною водою.

Лінії комунікації, за якими ресурси надходять до споживача, знаходяться всередині будівлі і відносяться до внутрішніх інженерних систем. До них відносять:

 – електрокабелі;

 – лічильники;

 – арматура;

 – трубопроводи газо- й водопостачання, водовідведення і каналізації;

 – монтаж внутрішніх комунікацій;

 – насоси, газові колонки, електрощитки і т.д.

Наші спеціалісти справжні професіонали в питаннях прокладання інженерних мереж. В роботі з такими проектами ми завжди проводимо аналіз властивостей ділянки та вод, перевіряємо її на відповідність санітарним нормам, керуємось усіма технічними нормами щодо безпеки ліній комунікацій. Наприклад, інженерні мережі повинні бути прокладені як мінімум на 0,5 метра нижче точки промерзання ґрунту, враховуючи градус необхідного кута. Також при спорудженні автономних мереж водовідведення та водопостачання повинні бути враховані багато санітарних нюансів та інших норм. Тут важливо все: ґрунт, вода, метод встановлення труб, відстань та місця розташування водозаборів. Цей складний процес потребує дуже вузьких знань щодо специфіки різних матеріалів і технологій та досвіду. Крім того, роботи такого плану вимагають підключення до місцевих централізованих комунікацій для належного забезпечення газо- та водопостачання. В питанні побудови інженерних мереж варто довіритись професіоналам, і наші спеціалісти дійсно знаються на цьому.

“Наш Простір” пропонує Вам повний перелік робіт по прокладенню інженерних комунікацій і виконуємо завдання оперативно та в зазначені терміни. Роботи по обладнанню інженерних мереж виконуються якісно та відповідально, саме це допоможе уникнути проблем чи аварій у майбутньому та збереже Ваші ресурси. Ми гарантуємо Вам найкращий результат, адже дотримуємось всіх пунктів технічної документації. Команда “Наш Простір” виконує роботи з будівництва інженерних мереж професійно та з наданням гарантій на виконані роботи.

Наша команда успішно виконує задачі різного рівня складності, Ви завжди можете на нас розраховувати.

Замовити дзвінок