Будівельний паспорт, для чого він потрібен ?

Будівельний паспорт, для чого він потрібен ?

У вас є у власності земельна ділянка і ви плануєте її забудувати ? Хочете звести невелику будову і почати будівництво за спрощеною схемою? Вам знадобиться оформити будівельний паспорт.

Без цього документа неможлива подача повідомлення в ДАБІ про початок будівельних робіт. Наявність будівельного паспорта не вимагає отримання містобудівних умов, а також робить необов’язковою розробку проектної документації.

ЩО ТАКЕ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАСПОРТ?

Будівельний паспорт  – це виданий  архітектурно-будівельними установами  документ, у якому, визначені вимоги  до будівництва та розміщення житлового, дачного чи садового будинку

БУДІВЕЛЬНИЙ ПАСПОРТ ВИДАЄТЬСЯ НА ТАКІ ОБ’ЄКТИ:

Житловий індивідуальний, садовий або дачний будинок не вище двох поверхів і площею не більше 300 кв.м.  без урахування мансарди. Для нерухомості, параметри якої перевищують наведені, перед початком будівництва потрібно отримати містобудівні умови і обмеження забудови.

Гаражі, нежитлові будівлі.

Елементи інженерного захисту

Для тимчасових споруд паспорт не потрібно. Документ видають відділи архітектури місцевих органів влади. Державні мита і збори при цьому не оплачуються.

Власник земельної ділянки при плануванні будівництва може отримати документ самостійно.

ЯК ОТРИМАТИ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАСПОРТ?

Для отримання будівельного паспорту необхідно звернутись до місцевого відділу архітектури та надати наступний пакет документів:

заява про видачу будівельного паспорта;

правовстановлюючий документ на земельну ділянку (державний акт, договір, свідоцтво і т.і.) з відповідним цільовим призначенням;

ескізні наміри забудови;

проект майбутнього  будівництва;

нотаріально засвідчена згода співвласників земельної ділянки, якщо такі є, на забудову ділянки;

викопіювання з генерального плану села (селища, міста);

копія техумов на підключення до комунікацій – якщо є

копія паспорту та ідентифікаційного номера замовника.

Розгляд заяви  про видачу будівельного паспорта,  при відсутності причин для відмови, становить – 10 робочих днів. Будь-які грошові збори за видачу будівельного паспорта відсутні.

ЯКІ ВІДОМОСТІ МІСТИТЬ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАСПОРТ

Документи, які подавалися заявником.

Схема забудови з розташуванням будівлі, позначенням червоних ліній, відстані до споруд на сусідніх ділянках, місць підключення комунікацій і т. П.

Залишити відповідь

Your email address will not be published.

Замовити дзвінок